Відбулося чергове засідання Вченої ради БДМУ

Відбулося чергове засідання Вченої ради БДМУ

28 травня відбулося чергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету.

Засідання традиційно розпочалося з привітання ювілярів, вручення дипломів, грамот і патентів співробітникам і студентам університету. Після цього відбулися Наукові читання, присвячені вшануванню пам’яті професора Щупака Н. Б. З доповіддю про видатного вченого виступив завідувач кафедри внутрішньої медицини Федів О. І.

Про впровадження сучасних технологій та засобів інформатизації у навчальний процес доповів начальник навчального відділу Ходоровський В. М. Проректор з науково-педагогічної роботи Геруш І. В. ознайомив членів Вченої ради з планом заходів з підготовки та організації початку 2015 – 2016 навчального року в університеті.

Були розглянуті матеріали засідання наукової і Центральної методичної комісій. Заслухано інформацію завідувача відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури Булика Р. Є. про рекомендацію для вступу до клінічної ординатури. Інформацію про рекомендацію на наукову роботу з правом вступу до магістратури випускників університету подав декан медичного факультету №1 Москалюк В.Д.

Під час засідання було затверджено кандидатури випускників інтернатури для отримання рекомендації для роботодавця і форму диплому Буковинського державного медичного університету.

 

Присутні заслухали інформацію заступника ректора з економічних питань Іващук Т.В. про вартість навчання в університеті на 2015 – 2016 навчальний рік. Голова ради молодих учених університету Тюлєнєва О. А. надала інформацію про подання робіт студентів університету для участі в конкурсі на здобуття премій Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України  за 2014-2015 навчальний рік:

Про галузевий моніторинг діяльності ВНЗ IV рівня акредитації, закладів післядипломної освіти МОЗ України за основними показниками діяльності за 2014 календарний рік доповіла заступник начальника навчального відділу, завідувач сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Ткач Є. П.