Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

З історії кириличної графіки

8 листопада 2018 року, напередодні Дня української писемності та мови, співробітники кафедри суспільних наук та українознавства (секція «Українська мова як іноземна») доц. Цуркан М. В., доц. Роман Л. А., викл. Каізер І. Ю. разом зі студентами-іноземцями медичного факультету № 3, стоматологічного факультету провели інформаційний захід «З історії кириличної графіки», під час якого ознайомили присутніх з основними етапами розвитку та становлення української писемності та графіки.

Слов'янське письмо у тому вигляді, що його донесли до нас найдавніші писані пам'ятки, створене грецькими місіонерами братами Кирилом і Мефодієм, відомими у Візантії вченими-філологами.

З вітальним словом до студентів звернулись завідувач кафедри суспільних наук та українознавства, доктор історичних наук, професор Мойсей А. А. та головний куратор медичного факультету № 3, асистент кафедри патологічної анатомії Гарвасюк О. В., яка наголосила, що вивчення української мови – важлива складова соціокультурної адаптації іноземних громадян в україномовному середовищі.
Галерея зображень:
З історії кириличної графіки

Студенти БДМУ взяли участь у конференції у м. Лейден

Студенти БДМУ взяли участь у 9-й міжнародній студентській конференції The Leiden International Medical Student Conference (LIMSC), що проходила з 11 по 15 березня на базі Медичного університетського центру м. Лейден.

У БДМУ відбулися Горбуновські читання

5-6 травня на базі Буковинського державного медичного університету відбулися читання «Екологічний стан і здоров’я жителів міських екосистем»,