Студенти БДМУ зайняли перше місце у Квесті

21 лютого у Чернівцях відбувся Квест, приурочений пам’яті Героїв Крут та Небесної Сотні. У заході взяли участь 11 команд ВНЗ м. Чернівці.

Команду БДМУ представили студенти Яна Чебан (медичний факультет №4), Арсен Стецкевич (медичний факультет №4), Ірина Батіг (стоматологічний факультет) Олег Трипадуш (медичний факультет №2), Влад Йосипенко (медичний факультет №2).

«Метою акції було формування історичної свідомості у студентів, розуміння важливих подій та усвідомлення того, що молоде покоління добре знає історію свого народу» - зазначає капітан команди Яна Чебан.

Перед учасниками заходу були поставлені такі завдання: охарактеризувати бій під Крутами, події в АТО, початок і кінець Євромайдану, назвати героїв, які брали участь у військових діях, надати першу медичну допомогу. За здійснене завдання учасникам виставлялись бали.

Команда Буковинського державного медичного університету успішно справилася з поставленими завданнями та здобула перше місце. Переможців змагання нагороджено сертифікатами від магазину туристичного спорядження «Горгани», а всі учасники отримали у подарунок книгу «Небесна Сотня». Такі заходи формують у студентів почуття патріотизму, гордості за свою країну та національну свідомість.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

До акції “Зробимо Україну чистою” долучились студенти – іноземні громадяни БДМУ

Цього року незадовго до Великодня з ініціативи ряду громадських організацій відбулася екологічна акція “Зробимо Україну чистою”. Як відомо, традиції толоки напередодні великих свят практикувалися в Україні давно, проте нечасто на таких заходах можна було спостерігати громадян країн Західної Європи, Азії чи Африки.

Засідання "Школи лідерів" БДМУ у Чернівецькій обласній раді

Чергове засідання «Школи лідерів» Буковинського державного медичного університету відбулося у стінах Чернівецької обласної ради.