Студенти БДМУ зайняли перше місце у Квесті

Студенти БДМУ зайняли перше місце у Квесті

21 лютого у Чернівцях відбувся Квест, приурочений пам’яті Героїв Крут та Небесної Сотні. У заході взяли участь 11 команд ВНЗ м. Чернівці.

Команду БДМУ представили студенти Яна Чебан (медичний факультет №4), Арсен Стецкевич (медичний факультет №4), Ірина Батіг (стоматологічний факультет) Олег Трипадуш (медичний факультет №2), Влад Йосипенко (медичний факультет №2).

«Метою акції було формування історичної свідомості у студентів, розуміння важливих подій та усвідомлення того, що молоде покоління добре знає історію свого народу» - зазначає капітан команди Яна Чебан.

Перед учасниками заходу були поставлені такі завдання: охарактеризувати бій під Крутами, події в АТО, початок і кінець Євромайдану, назвати героїв, які брали участь у військових діях, надати першу медичну допомогу. За здійснене завдання учасникам виставлялись бали.

Команда Буковинського державного медичного університету успішно справилася з поставленими завданнями та здобула перше місце. Переможців змагання нагороджено сертифікатами від магазину туристичного спорядження «Горгани», а всі учасники отримали у подарунок книгу «Небесна Сотня». Такі заходи формують у студентів почуття патріотизму, гордості за свою країну та національну свідомість.