Відбулися вибори голови Студентської Ради

Відбулися вибори голови Студентської Ради

3 червня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Делегати факультетів мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності та результатами роботи комісій Студентської Ради. Голова Студентської Ради Рибарчук Анна виступила зі звітною доповіддю, у якій представила результати роботи кожної комісії та окреслила напрямки діяльності студентського самоврядування на наступний рік. Співдоповідачами виступили Хомко Богдан, Романюк Інна, Парастивюк Євгенія та Тимофічук Михайло. Обговорювали актуальні питання у структурі студентського самоврядування: академічну мобільність, впровадження ІТ-технологій задля покращення зв’язку студент-університет, волонтерські програми, зміни до положення про студентське самоврядування в університеті.

Захід відвідав ректор Тарас Бойчук, який у своїй промові підкреслив значущість діяльності органів студентського самоврядування у питанні підвищення якості навчання.

На відкритті конференції були присутні також проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, декани факультетів, головні куратори.

Конференція відбулася з дотриманням усіх процедур.

Бігунець Вікторію (медичний факультет №1), Кміть Наталю (медичний факультет №1), Рибарчук Анну (медичний факультет №1), Тимофійчука Михайла (медичний факультет №2), Федірчика Максима (стоматологічний факультет) відзначено за активну діяльність у студентському самоврядуванні університету.

У межах конференції відбулися вибори голови Студентської Ради. У виборчих перегонах взяли участь студент IV курсу медичного факультету №1 Романчук Віктор та студентка III курсу медичного факультету №2 Бойко Ольга. Шляхом прямого таємного голосування перемогу здобув Романчук Віктор.

Вітаємо нового голову Студради та бажаємо плідної праці й успіхів у розвитку студентського самоврядування університету!

Результатом конференції стало затвердження проекту постанови, що регламентуватиме діяльність органів студентського самоврядування Буковинського медичного університету на наступний навчальний рік.