Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулися вибори голови Студентської Ради

Відбулися вибори голови Студентської Ради

3 червня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Делегати факультетів мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності та результатами роботи комісій Студентської Ради. Голова Студентської Ради Рибарчук Анна виступила зі звітною доповіддю, у якій представила результати роботи кожної комісії та окреслила напрямки діяльності студентського самоврядування на наступний рік. Співдоповідачами виступили Хомко Богдан, Романюк Інна, Парастивюк Євгенія та Тимофічук Михайло. Обговорювали актуальні питання у структурі студентського самоврядування: академічну мобільність, впровадження ІТ-технологій задля покращення зв’язку студент-університет, волонтерські програми, зміни до положення про студентське самоврядування в університеті.

Захід відвідав ректор Тарас Бойчук, який у своїй промові підкреслив значущість діяльності органів студентського самоврядування у питанні підвищення якості навчання.

На відкритті конференції були присутні також проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, декани факультетів, головні куратори.

Конференція відбулася з дотриманням усіх процедур.

Бігунець Вікторію (медичний факультет №1), Кміть Наталю (медичний факультет №1), Рибарчук Анну (медичний факультет №1), Тимофійчука Михайла (медичний факультет №2), Федірчика Максима (стоматологічний факультет) відзначено за активну діяльність у студентському самоврядуванні університету.

У межах конференції відбулися вибори голови Студентської Ради. У виборчих перегонах взяли участь студент IV курсу медичного факультету №1 Романчук Віктор та студентка III курсу медичного факультету №2 Бойко Ольга. Шляхом прямого таємного голосування перемогу здобув Романчук Віктор.

Вітаємо нового голову Студради та бажаємо плідної праці й успіхів у розвитку студентського самоврядування університету!

Результатом конференції стало затвердження проекту постанови, що регламентуватиме діяльність органів студентського самоврядування Буковинського медичного університету на наступний навчальний рік.

 

Більше новин БДМУ: 

Відбулася зустріч ректора з представниками Ради молодих вчених

4 червня відбулася зустріч ректора Буковинського державного медичного університету Тараса Бойчука з активом Ради молодих вчених університету.

 

Відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача

Відповідно до плану роботи Школи молодого викладача 27 березня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Догляд за хворими (практика)»

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.