Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Співробітники БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

9 березня 2017 року відбулося урочисте зібрання з нагоди 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка. На Центральній площі Чернівців представники влади, духовенства, громадськості, чернівчани поклали квіти до пам'ятника Кобзарю.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь в заході взяли представники ректорату, профкому, співробітники кафедри суспільних наук та українознавства та студенти.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

В БДМУ відзначили День рідної мови

Щороку 21 лютого ми відзначаємо важливе для духовного становлення кожної людини свято – Міжнародний день рідної мови.

Відбулися урочистості з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря

Представники ректорату і профкому, викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, що відбулося 9 березня на Центральній площі Чернівців.