Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Відбулася науково-практична конференція з анестезіології та інтенсивної терапії

27 лютого 2017 року в рамках спільного засідання переривчастих курсів асоціації лікарів анестезіологів Буковини

(голова – завідувач кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ, професор В.М. Коновчук; головний позаштатний спеціаліст з анестезіології та інтенсивної терапії, доцент кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ М.М. Кокалко) та виїзного освітнього Семінару лікарів та медичних сестер відділень анестезіології і інтенсивної терапії (у рамках програми післядипломної освіти Комітету освіти та міжнародної співпраці Асоціації анестезіологів України) проведена науково-практична конференції із залученням 44 медсестер-анестезистів та 56 лікарів анестезіологів Чернівецької області.

Така форма навчання та ознайомлення з передовими досягненнями практичної анестезіології та інтенсивної терапії проводився на виконання листа МОЗ України від 15.02.17 р. №3.- 4158/482-17/3871 та основних організаційно-методичних заходів Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Програма Семінару була насиченою

Слухачі мали можливість прослухати 7 лекцій від провідних спеціалістів України (Михайлов Б.В., м. Запоріжжя; Пилипенко М.М., м.Київ; Бабенко В.І., м.Бердянськ та ін.). Крім того, слухачі взяли участь у проведенні 3 майстер-класів.

Основна увага теоретичної частини конференції була спрямована на ознайомлення про стан та розвиток медсестринства в Україні та багаторівневої системи і програми післядипломної освіти медсестер-анестезистів відділень анестезіології та інтенсивної терапії. Особливо акцентована увага на останніх стандартах надання серцево-легеневої реанімації (рекомендації ERC 2015).

В рамках конференції у практичній площині продемонстровані майстер-класи: стандарти серцево-легеневої реанімації на манекені; внутрішньо кістковий доступ: техніка і правила проведення; безпека медичної сестри і пацієнта при проведенні катетеризації периферійних вен.

Галерея зображень:
Відбулася науково-практична конференція з анестезіології та інтенсивної терапії

В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.

Відбувся навчальний семінар по роботі зі стресом і психотравмою

27-28 листопада у Чернівцях відбувся практичний семінар «Ресурси в роботі зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість», учасниками якого були понад 50 осіб - психологи, психотерапевти, соціальні працівники, волонтери, що надають допомогу постраждалим внаслідок кризових подій в Україні.

Відбулася конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології»

18 березня відбулася чергова науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології: на стиках проблем»

Відбулася конференція «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

У палаці «Академічний» 10 грудня відбулася чергова науково-практична конференція за загальною тематикою «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»