Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Співробітники БДМУ провели акцію «Контроль артеріального тиску»

Cпівробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

спільно з працівниками Обласного клінічного кардіологічного диспансеру та головним лікарем Маковійчук І.О. 27 березня провели акцію «Контроль артеріального тиску». В акції взяли участь близько 40 осіб, яким був виміряний артеріальний тиск, та проведено бесіду щодо профілактики, контролю, способу життя та харчуванню. Всім бажаючим були роздані флаєри та листки з інформацією про здоровий спосіб життя.

Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».