Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відзначили Міжнародний день європейських мов

З нагоди Міжнародного дня європейських мов на кафедрі іноземних мов 29 вересня був проведений захід, котрий мав на меті залучити студентів другого курсу до обговорення необхідності володіння іноземною мовою в межах професійного спілкування.

До уваги студентів пропонувався ряд відеоматеріалів, що охоплює проблеми сьогодення. Зокрема, студенти мали можливість ознайомитися з особливостями перебігу лихоманки Ебола, а також розглянули основи надання першої медичної допомоги у разі серцевого нападу. Проведений захід наочно продемонстрував практичне застосування англійської мови та підвищив загальну мотивацію студентів.