Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ відзначили День працівника освіти

У Палаці «Академічний» 2 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня працівника освіти. З вітальним словом до поважних гостей, викладачів та студентів університету звернувся ректор Тарас Бойчук.

Він відзначив, що викладачі медичного ВУЗу виконують дуже почесну і відповідальну роботу – виховують молоде покоління лікарів. «Сьогодні університет посідає друге місце в Україні з-поміж інших медичних навчальних закладів за кількостю студентів-переможців у другому етапі Всеукраїнських студентських олімпіад. Це є свідченням високого результату Вашої титанічної праці. Я щиро вдячний Вам за те, що виховуєте у наших студентах широку душу та велике серце. Тому що дуже важливо, щоб лікар не тільки володів знаннями, але й був вихованим, гарно та чуйно відносився до своїх пацієнтів», - зазначив ректор.
Почесною гостею свята стала Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук. Вона також долучилися до теплих слів вітання та нагородила почесними грамотами викладачів університету.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів та з нагоди Дня працівника освіти Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА були нагороджені Мар’яна Грицюк, Наталія Кузняк, Світлана Ясніковська та Почесною грамотою Управління освіти Чернівецької міської ради –Микола Гарас, Ольга Денисенко та Ніна Зорій.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток університету та підготовку медичних кадрів, високі моральні якості, вагомі успіхи у вихованні молодого покоління і з нагоди Дня працівника освіти, Почесною Грамотою Буковинського державного медичного університету були нагороджені: Денис Андрійчук, Лілія Борейко, Микола Кокалко, Наталія Пашковська, Олеся Перепелиця, Лілія Потапова, Альбіна Семисюк, Василь Сорохан, Катерина Чала.
У номінації «Вчитель року-2014» нагороду від Студентської Ради отримали: Олександр Федорук, Олександра Кушнір, Оксана Пендерецька, Василь Гавалешко, Петро Присяжнюк та Тетяна Дроник.
Привітали своїх наставників студенти. Для усіх присутніх виступали Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта», студент медичного факультету №2 Роман Рак, медичного факультету №1 Ірина Лутчак та Мирослав Данилишин.
Привітав освітян Буковинського державного медичного університету Заслужений артист України Іван Дерда.

День фізичної культури та спорту України

День фізичної культури

8 вересня 2012 року в Україні традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Не залишилися осторонь від святкувань і спортсмени Буковинського державного медичного університету. 7-8 вересня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики, в яких змагалися команди медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.

День фармацевтичного працівника

Враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров'я населення, Указом президента України від 7 вересня 1999 року, кожної третьої суботи вересня відзначається День фармацевтичного працівника. Важливість та значимість професії провізора і фармацевта в суспільстві постійно зростає, набуває все більшого визнання і популярності.

З’являться нові медичні центри

Шкробанець Ігор Дмитрович

– Центр антенатальної охорони плоду вже функціонує, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор ШКРОБАНЕЦЬ. – Він розташовується у діагностичному центрі. У його розвиток і обладнання вклали майже 1,5 мільйона гривень. Розрахований він на комплексне обстеження вагітних, особливо з районів.

Наукова робота студента БДМУ отримала грант Європейської академії

Упродовж 7-11 червня у м. Копенгаген (Данія) відбувся черговий Конгрес Європейської академії клінічної імунології та алергології (The European Academy of Allergy and Clinical Immunology 2014 Annual Congress). У роботі взяли участь більше 8000 представників із106 країн світу.