Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка БДМУ – у трійці переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі стоматології

Наприкінці березня на базі Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» в м. Полтава відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія».

Участь в Олімпіаді взяли 83 студенти з 14 вузів України. Правила проведення Олімпіади передбачали не лише індивідуальні змагання студентів, але й командний залік за участю команд з 6 учасників.

До складу команди БДМУ увійшли студенти 4 і 5 курсів – Маркович Іван (4 курс), Бобровська Марія (4 курс), Батіг Ірина (4 курс), Тимчук Олександр (5 курс), Василова Ольга (5 курс), Юрчук Мирослава (5 курс).

У підсумку команда студентів БДМУ у письмовому турі здобула V місце. До фіналу вийшла студентка 4 курсу стоматологічного факультету БДМУ Батіг Ірина, яка у напруженій боротьбі посіла ІІІ призове місце.

Олімпіада проходила у два етапи. В перший день учасники письмово відповідали на запитання з чотирьох напрямків стоматології, зашифровані роботи перевіряло незалежне журі. Наступного дня були оголошені імена студентів, що вийшли у фінал. Змагання фіналістів було надзвичайно напруженим: учасники перед аудиторією повинні були відповісти на 4 теоретичні і 4 практичні питання з різних областей стоматології, час на підготовку – 30 секунд. Відповіді оцінювало журі, що складалось з 12 викладачів та трьох членів апеляційної комісії із різних вищих медичних навчальних закладів України.
Середа, 11 квітня 2018

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

"Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії"

Кафедра травматології, ортопедії та нейрохірургії 9 жовтня ровела круглий стіл зі студентами 5 курсу медичного факультету №2 на тему «Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії від 1944 року до наших днів», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

"Трембіта" повернулася з фестивалю в Румунії

Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта» повернувся з гастролей в Румунії.