Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Святий Миколай завітав до дитячої лікарні

Співробітники Наукової бібліотеки Буковинського державного медичного університету 19 грудня, в день Святого Миколая, привітали кошиками з солодащами 210 дітей, в тому числі зі сходу України, які лікуються в міській клінічній дитячій лікарні м. Чернівці.

До урочистого привітання долучились учні Музичної школи № 2, які своїми творчими виступами створили чудовий настрій всім присутнім.

У відповідь маленькі пацієнти нефрологічного відділення виконали свої художні номери у вигляді пісень та віршів.

Приємною несподіванкою стала зустріч з мером міста паном Каспруком О.П., який долучився з привітаннями до дня Святого  Миколая.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.