Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Святий Миколай завітав до дитячої лікарні

Співробітники Наукової бібліотеки Буковинського державного медичного університету 19 грудня, в день Святого Миколая, привітали кошиками з солодащами 210 дітей, в тому числі зі сходу України, які лікуються в міській клінічній дитячій лікарні м. Чернівці.

До урочистого привітання долучились учні Музичної школи № 2, які своїми творчими виступами створили чудовий настрій всім присутнім.

У відповідь маленькі пацієнти нефрологічного відділення виконали свої художні номери у вигляді пісень та віршів.

Приємною несподіванкою стала зустріч з мером міста паном Каспруком О.П., який долучився з привітаннями до дня Святого  Миколая.