Підбито підсумки ІХ благодійної акції «Серце до серця»

26 березня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося підбиття підсумків ІХ благодійної акції «Серце до серця»,

яка проходила під гаслом «Я хочу бачити життя». Під час акції у Чернівецькій області волонтерам вдалося зібрати близько 40 тисяч гривень. За ці кошти було придбано офтальмоскоп та набір призм і лінз для підбору окулярів дітям. Обладнання було передано до медичних закладів краю. Під час підбиття підсумків організатори вручили подяки кращим волонтерам та відзначили організації, які найактивніше долучилися до акції.

Надзвичайно приємним є те, що саме студенти Буковинського державного медичного університету формують керівний склад та організаційний комітет регіонального представництва ВБФ «Серце до серця» у Чернівецькій області, а студентка Стасюк Юстина стала кращим волонтером акції за підсумками минулого року.

На завершення прес-конференції організатори поінформували, що 1 квітня стартує Х Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Врятуй життя дитини». Зібрані кошти будуть направлені на придбання обладнання для реанімаційних відділень Чернівецької обласної дитячої лікарні.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.

Відбулися змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями

13 грудня в спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.