Підбито підсумки ІХ благодійної акції «Серце до серця»

Підбито підсумки ІХ благодійної акції «Серце до серця»

26 березня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося підбиття підсумків ІХ благодійної акції «Серце до серця»,

яка проходила під гаслом «Я хочу бачити життя». Під час акції у Чернівецькій області волонтерам вдалося зібрати близько 40 тисяч гривень. За ці кошти було придбано офтальмоскоп та набір призм і лінз для підбору окулярів дітям. Обладнання було передано до медичних закладів краю. Під час підбиття підсумків організатори вручили подяки кращим волонтерам та відзначили організації, які найактивніше долучилися до акції.

Надзвичайно приємним є те, що саме студенти Буковинського державного медичного університету формують керівний склад та організаційний комітет регіонального представництва ВБФ «Серце до серця» у Чернівецькій області, а студентка Стасюк Юстина стала кращим волонтером акції за підсумками минулого року.

На завершення прес-конференції організатори поінформували, що 1 квітня стартує Х Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Врятуй життя дитини». Зібрані кошти будуть направлені на придбання обладнання для реанімаційних відділень Чернівецької обласної дитячої лікарні.