Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели акцію до Дня щастя

У 2012 році ООН проголосила 20 березня – Міжнародним днем щастя, адже саме ця дата є святом весняного рівнодення, що символізує рівність всіх людей.

Cтуденти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету провели акцію, приурочену цьому дню. Студенти пропонували мешканцям міста зробити свій внесок до створення картини щастя, потішитися веселою повітряною кулькою та оволодіти символічним клаптиком щастя, який став яскравою цікавинкою на тлі похмурого березневого дня. Найактивнішими учасниками заходу стали маленькі чернівчани, які своїми щирими емоціями та блиском очей підтверджують необхідність проведення подібних заходів та спонукають радіти кожній миті.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію до Дня щастя

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

16 жовтня – професійне свято алерголога та імунолога.

У всьому світі, незважаючи на всі засоби профілактики, спостерігається значне зростання алергічних захворювань, що стає глобальною проблемою, яка сягає таких масштабів, що деякі вчені вже називають це епідемією ХХІ сторіччя. Так, за статистичними даними, за останні 30 років удвічі збільшилася частота бронхіальної астми, харчової алергії та атопічного дерматиту. За інформацією ВООЗ, кожен п’ятий житель Землі страждає від алергічних чи псевдоалергічних реакцій. Від 30 до 90 % населення Землі не переносить один чи більше харчових продуктів.