Студенти-медики взяли участь у благодійній акції

17 червня у РК «DOLCE CLUB» відбувся концерт легендарного українського гурту «Брати Гадюкіни».

Під час концерту студенти медичного факультету №1 та медичного факультету №2 разом зі Студентською Радою БДМУ і Чернівецькою міською організацією «Товариство Червоного Хреста України» організували збір коштів з метою поповнення запасу ліків та закупівлі медичного обладнання для Чернівецькому військовому госпіталю, в якому лікуються та проходять реабілітацію поранені бійці АТО.

Волонтери звернулися до тих, кому не байдужі людський біль та горе із закликом проявити гуманність і милосердя, як одних з основних принципів Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Акція до Дня боротьби з раком на кафедрі дерматовенерології

За рішенням ВООЗ, щорічно 4 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.