Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти-медики взяли участь у благодійній акції

17 червня у РК «DOLCE CLUB» відбувся концерт легендарного українського гурту «Брати Гадюкіни».

Під час концерту студенти медичного факультету №1 та медичного факультету №2 разом зі Студентською Радою БДМУ і Чернівецькою міською організацією «Товариство Червоного Хреста України» організували збір коштів з метою поповнення запасу ліків та закупівлі медичного обладнання для Чернівецькому військовому госпіталю, в якому лікуються та проходять реабілітацію поранені бійці АТО.

Волонтери звернулися до тих, кому не байдужі людський біль та горе із закликом проявити гуманність і милосердя, як одних з основних принципів Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.