У БДМУ відбулася он-лайн-лекція професора Віденського університету

У Буковинському державному медичному університеті 16 червня у рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області

відбулася он-лайн-лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я, завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера «Unspecific complaints as reason for consultation in GP/FM. Неспецифічні скарги як причина для консультації гематологічних хворих у сімейного лікаря».

У своїй лекції професор Манфред Майер розповів про причини звернення пацієнтів до сімейного лікаря в Австрії, перерахував неспецифічні скарги гематологічних хворих, зупинився на питанні тактики сімейного лікаря при появі вказаних скарг, вказавши на діагностичні тести першого та другого рівня. Після лекції відбулася жвава дискусія між сімейними лікарями Чернівецької області та лектором, присвячена питанням лабораторного та інструментального оснащення робочого місця сімейного лікаря Австрії, використання ним у своїй роботі «швидких тестів» тощо.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Круглий стіл з іноземними студентами

Кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка провела «Круглий стіл» з іноземними студентами 4 курсу на тему «Історія кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Міжнародна співпраця БДМУ та Медичного університету м. Любек

23-26 вересня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали професор Карл Фрідріх Клотц, виконавчий директор анестезіологічного відділення медичної клініки Медичного університету м. Любек, анестезіолог, Бернадетте Загель, начальник відділу міжнародних зв’язків Медичного університету м. Любек та Ґюнтер Вайтс, доцент медичної клініки №1 Медичного університету м. Любек.