У БДМУ відбулася он-лайн-лекція професора Віденського університету

У БДМУ відбулася он-лайн-лекція професора Віденського університету

У Буковинському державному медичному університеті 16 червня у рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області

відбулася он-лайн-лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я, завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера «Unspecific complaints as reason for consultation in GP/FM. Неспецифічні скарги як причина для консультації гематологічних хворих у сімейного лікаря».

У своїй лекції професор Манфред Майер розповів про причини звернення пацієнтів до сімейного лікаря в Австрії, перерахував неспецифічні скарги гематологічних хворих, зупинився на питанні тактики сімейного лікаря при появі вказаних скарг, вказавши на діагностичні тести першого та другого рівня. Після лекції відбулася жвава дискусія між сімейними лікарями Чернівецької області та лектором, присвячена питанням лабораторного та інструментального оснащення робочого місця сімейного лікаря Австрії, використання ним у своїй роботі «швидких тестів» тощо.