У БДМУ провели поетичний вечір

До 20-річчя пам’яті великого літератора Тараса Мельничука в Історико-медичному музеї Буковинського державного медичного університету 25 березня відбувся поетичний вечір,

присвячений Героям Небесної Сотні та війни на Сході України. Вшанувати творчість геніального поета прийшли викладачі та студенти БДМУ. Зі словами вітання виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Вона наголосила на тому. що живе слово поета є проникливим і актуальним, особливо в умовах сучасних українських реалій. Свою поезію прочитали лауреат Шевченківської премії Василь Герасим’юк, лауреати Мельничуківських премій Ярослав Ясінський, Іван Войтенко, Василь Андрушко, Микола Близнюк, молоді поети Олена Логінова, Мар’ян Лазарук, Любов Якимчук. За словами організатора зустрічі Мирослава Лазарука: «Наразі Бог не дав нам кращого поета у ХХ і вже у ХХІ ст. Поет, який без задуму переходив зі століття у століття, і ми розуміємо, що це поет, який працює на вічність».

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

В БДМУ проведено “круглий стіл” присвячений першій Конституції України

Конституція Пилипа Орлика є однією з перших у світі конституцій, яка була прийнята у Бендерах на зборах козацтва 5 квітня 1710 року. В історії вона залишилася, як оригінальна правова пам’ятка. Такий документ правового характеру вперше в Європі обґрунтовував можливість існування парламентської демократичної республіки.

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.