Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ провели поетичний вечір

У БДМУ провели поетичний вечір

До 20-річчя пам’яті великого літератора Тараса Мельничука в Історико-медичному музеї Буковинського державного медичного університету 25 березня відбувся поетичний вечір,

присвячений Героям Небесної Сотні та війни на Сході України. Вшанувати творчість геніального поета прийшли викладачі та студенти БДМУ. Зі словами вітання виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Вона наголосила на тому. що живе слово поета є проникливим і актуальним, особливо в умовах сучасних українських реалій. Свою поезію прочитали лауреат Шевченківської премії Василь Герасим’юк, лауреати Мельничуківських премій Ярослав Ясінський, Іван Войтенко, Василь Андрушко, Микола Близнюк, молоді поети Олена Логінова, Мар’ян Лазарук, Любов Якимчук. За словами організатора зустрічі Мирослава Лазарука: «Наразі Бог не дав нам кращого поета у ХХ і вже у ХХІ ст. Поет, який без задуму переходив зі століття у століття, і ми розуміємо, що це поет, який працює на вічність».