У БДМУ стартує проект "Здорова їжа для кожного студента"

Харчування студентів – один з найсуттєвіших чинників, що формує здоров’я і добробут нації в цілому.

Нормальний ріст і розвиток організму забезпечується правильним харчуванням та визначає розумовий і фізичний розвиток. Правильний раціон сприятиме оптимальному функціонуванню всіх органів і систем, формуванню імунітету та адаптаційних резервів організму.

Цього року серед студентського населення міста Чернівці буде проводитися дослідження стану харчування. Дослідження буде проводитися представниками Буковинського державного медичного університету (на чолі з асистентом кафедри внутрішньої медицини Мирославою Березовою) за участю спеціалістів ЧТЕІ КНТЕУ (к.екон.н. Наталія Гнатишина).

Попередні дані свідчать про порушення харчової поведінки, а це не тільки переїдання, порушення режиму харчування, а і вживання неякісної їжі. Результати дослідження будуть оприлюднені в кінці навчального року, а після обговорення будуть сформульовані рекомендації щодо покращення даної ситуації, що допоможе мотивувати студентів до здорового способу життя.

Студентів навчали наданню медичної допомоги в умовах бойових дій

З 25 по 27 березня на базі Чернівецької міської дитячої лікарні відбулося навчання студентів Буковинського державного медичного університету з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.

Студенти і викладачі долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»

«Зробимо Україну чистою» – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку,

Студенти і викладачі провели акцію до Дня довкілля

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Дня довкілля.

Активну участь в акції взяли студенти 3 групи І курсу (куратор – доц. Яремій І.М.) та студенти 10 групи І курсу (куратор – ас. Бевзо В.В.).