До Дня науки на кафедрі психології провели науково-практичний семінар

До Дня науки 24 квітня на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету для студентів 3 курсу спеціальності «Медична психологія» проведено науково-практичний семінар, присвячений пам’яті соціального психолога, психоаналітика Еріха Фромма.

Ініціаторами проведення науково-практичного семінару стали доц. Марина Тимофієва та ст. викл. Галина Безарова.

У представленій презентації «Життєвий і творчий шлях Е. Фромма» розкрито основні положення концепції Е. Фромма, коротко проаналізовані основні твори видатного психолога. Тренінг, проведений доц. Тимофієвою М.П. на тему: «Мотивація та саморозвиток» сприяє осмисленню погляду на життєвий шлях, дозволяє конкретизувати мету та дії на шляху досягнень.

Галина Безарова визначила роль Е. Фромма як філософа та його місце в історії філософії, розкрила поняття демократії та свободи з погляду Е. Фромма.

Зацікавлення у студенів викликало питання людських цінностей, любові, гендерних особливостей у роботі Фромма. Майбутні лікарі-психологи активно включались в дискусію, аналізували сучасність опираючись на теорії Е. Фромма.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Викладач БДМУ виступила з доповіддю перед студентами Університету Сент-Галлен

24 березня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надя Бурейко виступила з доповіддю про міфи в історії України