Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України

Відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України

30 жовтня 2015р. на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ відбулася чергова конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України, в якій взяли участь науковці педіатричних кафедр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та лікарі практичної ланки охорони здоров’я області. Основні доповіді присвячувалися питанням дитячої нутріціології. Так, принципи профілактики харчової алергії у дітей раннього віку висвітлювалися у лекції-доповіді д.мед.н., професора, зав.кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Олени Колоскової. Проблемам запровадження розширеної ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» присвячувалося інформаційне повідомлення заступника головного лікаря з лікувальної роботи КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» Наталії Скращук. Окрім зазначених питань, присутніми у залі обговорювалися нагальні аспекти вакцинопрофілактики поліомієліту та епідеміологічний контроль за випадками гострих в’ялих паралічів. Проведене засідання в котрий раз засвідчило якісну та ефективну співпрацю науковців університету та представників практичної охорони здоров’я Буковини, що вже впродовж багатьох років стало доброю традицією.

Більше новин БДМУ: 

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Викладачі БДМУ взяли участь у засіданні "Асоціації педіатрів-гастроентерологів"

27 лютого на базі Обласної дитячої клінічної лікарні відбулося засідання обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України».

Педіатри БДМУ провели круглий стіл до Дня лікаря

5 жовтня співробітники кафедри педіатрії та медичної генетики разом з лікарями Обласної дитячої клінічної лікарні провели круглий стіл

«Методи діагностики та лікування шлунково-кишкових кровотеч у дітей», присвячений Міжнародному дню лікаря.