Відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України

30 жовтня 2015р. на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ відбулася чергова конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України, в якій взяли участь науковці педіатричних кафедр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та лікарі практичної ланки охорони здоров’я області. Основні доповіді присвячувалися питанням дитячої нутріціології. Так, принципи профілактики харчової алергії у дітей раннього віку висвітлювалися у лекції-доповіді д.мед.н., професора, зав.кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Олени Колоскової. Проблемам запровадження розширеної ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» присвячувалося інформаційне повідомлення заступника головного лікаря з лікувальної роботи КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» Наталії Скращук. Окрім зазначених питань, присутніми у залі обговорювалися нагальні аспекти вакцинопрофілактики поліомієліту та епідеміологічний контроль за випадками гострих в’ялих паралічів. Проведене засідання в котрий раз засвідчило якісну та ефективну співпрацю науковців університету та представників практичної охорони здоров’я Буковини, що вже впродовж багатьох років стало доброю традицією.

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Викладачі БДМУ взяли участь у засіданні "Асоціації педіатрів-гастроентерологів"

27 лютого на базі Обласної дитячої клінічної лікарні відбулося засідання обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України».

Педіатри БДМУ провели круглий стіл до Дня лікаря

5 жовтня співробітники кафедри педіатрії та медичної генетики разом з лікарями Обласної дитячої клінічної лікарні провели круглий стіл

«Методи діагностики та лікування шлунково-кишкових кровотеч у дітей», присвячений Міжнародному дню лікаря.