Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ провели тренінг розвитку асертивної поведінки лідера

На кафедрі психології та соціології відбулось чергове засідання «Школи лідерів».

Доцент Марина Тимофієва провела тренінг розвитку асертивної поведінки особистості. (Асертивність – це впевненість у собі і готовність приймати відповідальність за власні дії, це риса особистості, яка характеризується позитивною соціальною поведінкою, що надає можливість захищати свої права і досягати поставленої мети).

Метою тренінгу є вдосконалення лідерських якостей студентів-медиків, тренування комунікативно-організаторських здібностей, усвідомлення своїх індивідуально-типологічних особливостей. Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище ровесників, що забезпечує більшу результативність виховної роботи.

Учасники заходу – студенти І курсу спеціальності «Педіатрія», «Лікувальна справа», «Стоматологія» мали можливість краще пізнати себе, оволодіти навичками впевненої поведінки, усвідомити джерела невпевненості, дослідити власний стиль міжособистісної комунікації, збільшити кількість можливих варіантів власних дій, визначити найкращі  моделі поведінки.

Учасники тренінгу, майбутні лікарі, проявили невтомну  активність до пізнання себе та інших,  визначали свої переваги і критично висвітлювали власні недоліки, брали активну участь в дискусії. Під час тренінгу панувала атмосфера позитивних емоцій, взаєморозуміння, доброзичливості та взаємоповаги.

Психологічний інтенсив 2014

Психологічний інтенсив

З 7 по 13 липня на базі відпочинку Буковинського державного медичного університету у с. Репужинці пройшов черговий щорічний психологічний інтенсив.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).