9 лютого – Міжнародний день стоматолога

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Шановні колеги та студенти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем стоматолога. Цьогоріч стоматологічному факультету БДМУ виповнюється 9 років, упродовж яких він стрімко розвивається та росте.

Факультет має високий науковий потенціал – за цей час на кафедрах стоматологічного спрямування були захищені та затверджені 14 дисертацій, з них – 2 докторські. Нині виконуються 20 дисертаційних досліджень, з яких 3 на здобуття наукового ступеня доктора наук.

На кафедрах активно працюють студентські гуртки, на засіданнях яких майбутні стоматологи не лише поглиблюють свої знання, а й відпрацьовують практичні навички. Студенти проходять літню та зимову виробничу практику в навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка», який оснащений новітнім стоматологічним обладнанням.

З початком перших військових дій на Сході України працівники центру активно співпрацюють з волонтерами, одразу почала діяти благодійна акція по наданню безкоштовної стоматологічної допомоги учасникам АТО, членам їх сімей, біженцям з окупованих територій та малозабезпеченим. За 2016 рік в НЛЦ «Університетська клініка» проліковано та проконсультовано понад 246 пацієнтів, проведено 6 конференції та 5 майстер-класів.

Кожного року факультет активно долучається до благодійних та просвітницьких акцій. Цьогоріч студенти стоматологічного факультету стали організаторами 25 просвітницьких та 7 благодійних акцій. Співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології регулярно проводять «Уроки здоров’я» у школах, дошкільних закладах, притулках та інтернатах міста та області.

Студенти факультету беруть участь у Міжнародних та наукових форумах, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. Зокрема, Олійник Роман, переміг у номінації «Глядацькі симпатії» у загальноміському конкурсі «Студент року», Лазоряк Михайло посів І місце на чемпіонаті міста з футболу та визнаний кращим гравцем міста, Зайчук Ірина посіла ІІІ місце на міжвузівських змаганнях по легкій атлетиці, Іонашку Денис – ІІ місце на студентському чемпіонаті області з вільної боротьби, Савчук Альона – І місце на чемпіонаті області з карате, Батіг Ірина – ІІІ місце на міжнародному фестивалі вокальних і хореографічно-вокальних колективів «Самоцвіти». Команда факультету щороку проходить у фінал інтелектуального конкурсу «Брейн-ринг» зі стоматології, де демонструє один з найкращих рівнів підготовки.

Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, лікарі-стоматологи, міцного Вам здоров’я, сил, благополуччя, творчого натхнення, які необхідні у Вашій нелегкій щоденній праці. Щиро дякуємо Вам за здорові посмішки та бажаємо щодня чути слова подяки від пацієнтів.

З повагою,

Ректор  Тарас Бойчук