100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Тайм-менеджмент для сучасного студентського лідера

Тайм-менеджмент для сучасного студентського лідера

У сучасному інформаційному суспільстві відсутність часу чи не найбільша проблема. Люди знаходять все більш точні годинники для вимірювання часу, шукають способи розраховувати тимчасові витрати, керувати часом. Власне, цій проблемі й було присвячене останнє тренінгове заняття «Школи лідера», що відбулось 29Â жовтня на базі кафедри психології та соціології. Психолог Медико-психологічного центру, викладач кафедри психології та соціології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Оксана Пендерецька розкрила особливості ефективного тайм-менеджменту, зупинившись на основних технічних помилках та впливі зовнішніх факторів у плануванні часу. Учасники проекту вчилися долати внутрішні (психологічні) перешкоди і власні переконання щодо управління часом, визначати пріоритетність виконання завдань у досягненні цілей. Студенти фокусувалися на виконанні діяльності, навчившись враховувати наскільки ті або інші дії відповідають витратам часу і не зменшують, при цьому, важливості оперативного короткострокового планування і контролю над виконанням завдань. Під час тренінгу велике значення було відведене поняттям «відносини» і «результати», оскільки головна проблема сучасної молодої людини полягає не стільки в тому, щоб керувати часом, скільки в тому, щоб керувати собою.

Більше новин БДМУ: 

Школа лідера БДМУ

Здійснено набір слухачів у «Школу лідерів» Буковинського державного медичного університету. Проект «Школа лідерів» - це програма інтерактивних занять, заснована при студентській раді БДМУ, розроблена з метою розвитку якостей, навичок і умінь лідера студентського середовища.
 

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.