День Гідності та Свободи відзначили на кафедрі фізіології

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шануванню патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, в Україні День Гідності та Свободи, згідно Указу Президента відзначають 21 листопада.

З нагоди цього дня на кафедрі фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата відбувся національно-патріотичний захід, приурочений Дню Гідності та Свободи в Україні. У заході взяли участь професор Валентин Швець, доцент Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4, доценти Інга Тимофійчук, Віктор Гордієнко, Олена Ясінська, Світлана Анохіна, Олександра Кузнєцова, асистенти Віта Анцупова, Тетяна Савчук, старший лаборант Марія Остапчук та студенти медичного факультету №4, 2 курсу, спеціальність «Педіатрія».

Перед присутніми виступив Валентин Іванович Швець, який наголосив на значимості відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні, про європейський вибір українців. Віта В’ячеславівна Анцупова розповіла присутнім про те, що вона була свідком подій на Майдані, про трагічні події на Донбасі, національно-патріотичне виховання молоді, вміння цінити та берегти свою свободу і незалежність. Віктор Веніамінович Гордієнко ознайомив студентів з розвитком подій на Майдані, історією виникнення Майдану, розповів присутнім про ідеали свободи і демократії, виховання почуття національної гідності у молодого покоління. На завершення свого виступу Віктор Веніамінович продекламував вірш, присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні. Перед присутніми виступили студенти Роман Кохановський та Зоряна Бацекало, яка декламувала вірш, приурочений героям, які загинули у боротьбі за незалежність України. Виступи супроводжувалися фото та відео презентацією. Студентам було продемонстровано відеофільм «Хроніка Євромайдану».

Такі зустрічі виховують у молодого покоління почуття патріотизму, гордості за свою країну та віру у краще майбутнє для прийдешніх поколінь.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Творимо добро спільно. Благодійний духовний концерт "Відлуння Різдва"

Період різдвяних свят – це період добра та милосердя. І в силі кожного з нас створити радісну та казкову атмосферу людям, які поруч. Проте є багато дітей та дорослих, які обділені увагою, які найбільше потребують Різдвяного дива. Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету це прекрасно розуміють, саме тому під час свят ними було проведено дванадцять благодійних акцій. Учасники акції дарували спілкування та душевну теплоту вихованцям будинків-інтернатів, дитячих установ, притулків, спецшкіл.