Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

День Гідності та Свободи відзначили на кафедрі фізіології

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шануванню патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, в Україні День Гідності та Свободи, згідно Указу Президента відзначають 21 листопада.

З нагоди цього дня на кафедрі фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата відбувся національно-патріотичний захід, приурочений Дню Гідності та Свободи в Україні. У заході взяли участь професор Валентин Швець, доцент Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4, доценти Інга Тимофійчук, Віктор Гордієнко, Олена Ясінська, Світлана Анохіна, Олександра Кузнєцова, асистенти Віта Анцупова, Тетяна Савчук, старший лаборант Марія Остапчук та студенти медичного факультету №4, 2 курсу, спеціальність «Педіатрія».

Перед присутніми виступив Валентин Іванович Швець, який наголосив на значимості відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні, про європейський вибір українців. Віта В’ячеславівна Анцупова розповіла присутнім про те, що вона була свідком подій на Майдані, про трагічні події на Донбасі, національно-патріотичне виховання молоді, вміння цінити та берегти свою свободу і незалежність. Віктор Веніамінович Гордієнко ознайомив студентів з розвитком подій на Майдані, історією виникнення Майдану, розповів присутнім про ідеали свободи і демократії, виховання почуття національної гідності у молодого покоління. На завершення свого виступу Віктор Веніамінович продекламував вірш, присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні. Перед присутніми виступили студенти Роман Кохановський та Зоряна Бацекало, яка декламувала вірш, приурочений героям, які загинули у боротьбі за незалежність України. Виступи супроводжувалися фото та відео презентацією. Студентам було продемонстровано відеофільм «Хроніка Євромайдану».

Такі зустрічі виховують у молодого покоління почуття патріотизму, гордості за свою країну та віру у краще майбутнє для прийдешніх поколінь.