Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ - призери Чемпіонату України

З 26 по 30 березня у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу,

в якому взяли участь і наші студенти-члени збірної команди БДМУ з пауерліфтингу. Наші хлопці дуже потужно виступили у цих змаганнях. Студент 6 курсу медичного факультету №1 Васильєв Олег став срібним призером у ваговій категорії до105 кг і виконав норматив Майстра спорту України.

Так само достойно виступив і його колега по команді Крижемінський Вадим (медичний №1, 6 курс), який також виконав норматив Майстра спорту України у категорії до 83 кг, хоча в трійку лідерів не попав,посівши почесне четверте місце. Вітаємо Олега, Вадима та їх тренера, викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Семенова Павла Валерійовича, з величезним успіхом! Адже це - найбільш вдалий виступ наших студентів у цьому виді спорту на рівні України.