100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти БДМУ - призери Чемпіонату України

Студенти БДМУ - призери Чемпіонату України

З 26 по 30 березня у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу,

в якому взяли участь і наші студенти-члени збірної команди БДМУ з пауерліфтингу. Наші хлопці дуже потужно виступили у цих змаганнях. Студент 6 курсу медичного факультету №1 Васильєв Олег став срібним призером у ваговій категорії до105 кг і виконав норматив Майстра спорту України.

Так само достойно виступив і його колега по команді Крижемінський Вадим (медичний №1, 6 курс), який також виконав норматив Майстра спорту України у категорії до 83 кг, хоча в трійку лідерів не попав,посівши почесне четверте місце. Вітаємо Олега, Вадима та їх тренера, викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Семенова Павла Валерійовича, з величезним успіхом! Адже це - найбільш вдалий виступ наших студентів у цьому виді спорту на рівні України.

Більше новин БДМУ: 

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

 

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.