Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Хореографічна група ансамблю «Трембіта» здобули перемогу у Міжнародному конкурсі

28 квітня в Літньому театрі відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю «BUKOVINA FOLK DANCE».

На конкурс з’їхалися танцювальні колективи з усіх куточків України та з-за кордону щоб продемонструвати на розсуд журі та чернівчан народне танцювальне мистецтво.

На фестивалі БДМУ гідно презентували учасники хореографічної групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», які здобули I місце, а також Диплом у номінації «Кращий сценічний костюм».

Від імені ректорату вітаємо учасників хореографічної групи, наших талановитих студентів та керівників Лесю Романчук (художнього керівника ансамблю) та Івана Баховця (балетмейстера) з високою нагородою та бажаємо нових звершень.
Середа, 02 травня 2018

Обласні змагання з вільної боротьби

Збірна команда БДМУ з вільної боротьби завжди успішно виступає на обласних студентських змаганнях.

Обласні спортивні ігри з баскетболу

У спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Обласні спортивні ігри з волейболу

В спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних ігор з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

Обласні Студентські Спортивні Ігри з футболу

З 07 по 11 жовтня на стадіоні «Гарт» проходили змагання Обласних Спортивних Ігор з футболу серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації.