Творити добро потрібно починати із себе

Улюблене багатьма свято Різдва Христового було б неможливим без особливої атмосфери, яка передує йому: приготування подарунків, святковий стіл, прикрашання різдвяної ялинки, що придають йому особливий шарм та роблять це свято улюбленим та очікуваним усіма дітьми. І тільки один день може в цей період відволікти головних “споживачів” святкової підготовки – це День Святого Миколая, день Покровителя.
Та, на жаль, є категорія дітей, яка з різних причин залишилась на одинці з собою та не відчувають родинного тепла та ласки. Тому саме це спонукало викладачів кафедри гістології, цитології та ембріології Буковинського державного медичного університету зі студентами кураторських та академічних груп відвідати спеціалізований будинок-інтернат в селі Магала, Новоселицького району, Чернівецької області та подарувати його мешканцям справжнє свято.
Організаторами були придбані солодощі, фрукти, набори олівців, фарб та альбомів для малювання. По приїзду студенти привітали усіх дітей будинку із чудовими святами, які уже не за горами. Разом із працівниками майбутні медики мали можливість поспілкуватися з вихованцями закладу, а в подальшому – переглянути творчі роботи, які виконали вихованці.
Позитивна енергетика та гарний настрій відчувався в атмосфері спілкування студентів медиків та учнів будинку-інтернат, адже радість спілкування були взаємними.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.