Допоможи тяжкохворій дитині

Кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб упродовж 20-24 жовтня проведено благодійний марафон «Допоможи тяжкохворій дитині», спрямований на збір коштів для дитини 4 років, що перебуває на стаціонарному лікуванні в пульмонологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні з приводу загострення змішаної форми муковісцидозу.

До участі в акції долучилися викладачі кафедри (завідувач - д. мед. н., професор Колоскова О.К.), медичний персонал пульмонологічного відділення (завідувач – Січкар І.Б.), студенти першого, третього, четвертого медичних факультетів та інтерни факультету післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету.
Були придбані необхідні для повсякденного лікування дитини медикаменти: ферментні препарати, муколітики, антибіотики, препарати для небулайзерної терапії; фрукти та солодощі.
Сінгх Рушубх, студент 44 групи VI курсу медичного факультету №3, з нагоди великого індійського релігійного свята Diwali, персонально подарував дівчинці набір для ігор та розваг.
Доцент кафедри Ортеменка Є.П. провела для матері дитини цикли просвітницьких бесід з особливостей щоденного самоменеджменту захворювання (з акцентом на особливості небулайзерної терапії) та майстер-класів з навчанням матері основних елементів кінезіотерапії, яка є одним із головних елементів щоденного лікування хворих на муковісцидоз. Доцент кафедри Богуцька Н.К. провела цикл бесід та тренінгів, спрямованих на психологічну допомогу дитині та матері. Доцент кафедри Білоус Т.М. залучила до акції представника фармакологічної компанії, який надав матері пакет медикаментів для інгаляційної терапії дитини.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

VІ Конгрес неонатологів України

VІ Конгрес неонатологів України «Актуальні питання неонатології», присвячений 15-річчю ГО «Асоціація неонатологів  України» відбувся у м.Київ 17-18 вересня року.