Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Майстер-клас з офтальмоскопії

На базі Навчально-практичного центру ПМСД БДМУ в с. Коровія Глибоцького району 9 жовтня проведено майстер-клас з офтальмоскопії для сімейних лікарів, організований кафедрою сімейної медицини за участю д.мед.н., завідувача кафедри офтальмології Ярослава Пенішкевича.

Сімейні лікарі Глибоцького району та викладачі кафедри сімейної медицини (в.о. зав. кафедри, професор Лариса Сидорчук, доцент Оксана Петринич, асистенти Аліна Соколенко, Ірина Флюндра, Василь Бойко) мали нагоду ознайомитися з сучасними принципами діагностики найактуальнішої офтальмологічної патології (глаукоми, катаракти, очних ускладнень цукрового діабету, гіпертонічної хвороби тощо), визначити гостроту зору, виміряти внутрішньоочний тиск, оглянути очне дно шляхом офтальмоскопії (при цьому кожен сімейний лікар використовував портативний офтальмоскоп своєї амбулаторії).
Під час заходу завідувач кафедри офтальмології Ярослав Пенішкевич проконсультував 7 хворих з різними патологіями органу зору (у т.ч. було вперше виявлено катаракту). Проведення майстер-класу дозволило наблизити процес вивчення офтальмології до потреб практичної роботи сімейних лікарів.

Тарас Бойчук: «Майже 90 відсотків лікарів практичної медицини вийшли з нашого університету»

Бойчук Тарас Миколайович

Цей факт не викликає сумнівів: маючи власну «кузню кадрів», охорона здоров’я краю постійно отримує надійну підмогу – «золотим» досвідом випускників старшого покоління, науковим підходом еліти з клінічних кафедр, що співпрацюють з практичною медициною, новим поповненням без практичного досвіду, але з сучас

У БДМУ провели другий етап акції з вимірювання артеріального тиску

акції з вимірювання артеріального тиску

Кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з лікарями-інтернами спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» (під керівництвом асистента Аліни Соколенко) на базі КМУ «Міська поліклініка № 1» 10 вересня провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам про артеріальну гіпертензію.

Фахівці БДМУ провели консультативний виїзд у Новоселицький район

11 квітня відбувся консультативний виїзд співробітників кафедри сімейної медицини у складі професора Семена Білецького та доцента Лариси Мельничук до навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету на базі АЗПСМ у с. Бояни Новоселицького району.