Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Чергова перемога команди БДМУ на іграх КВК в Хмельницькому

19 квітня у мiсті Хмельницький відбулася вже ІІІ гра сезону телевізійної ліги КВК серед команд України «КВКАКТУС» – «БИТВА ВУЗІВ», організована Філією національної суспільної телерадіокомпанії України «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», МГО «Молодіжний Центр «ДІМ», Хмельницьким палацом творчості дітей та юнацтва.

БДМУ у грі представляла «Ідеальна команда» у складі: студента медичного факультету № 1 Ярослава Мартинюка, студентів коледжу БДМУ Владислава Павлюка, Івана Седзюха, Івана Унгуряна, Даніеле Фіорентіно.

За результатами зібраних 91 «кактусів» від журі команда БДМУ здобула І місце.

Загалом, окрім команди БДМУ, у КВК взяли участь команди: «Свої люди», «БЕМЗ», «Між іншим», «Crazy живописці», «Дунаєвецька збірна команда», команди НВК №10, СЗОШ №19, ЗОШ №14, НВК №7, ліцею №17.

Учасники битви демонстрували свої таланти на розсуд журі у конкурсах «Привітання», «Розминка» та музичне домашнє завдання.
Вівторок, 24 квітня 2018

Співробітники БДМУ взяли участь у конференції в Польщі

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата завідувач кафедри, професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова взяли участь у роботі XIV Міжнародної конференції "Рідкісні хвороби – наша задача", яка проходила в Республіці Польща з 30 червня по 4 липня 2016 року.

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції

З 27 по 29 січня 2016 року у м. Будапешт (Угорщина) відбулася науково-практична конференція, присвячена діагностиці та лікуванню непухлинних запальних захворювань ободової кишки, зокрема хронічному виразковому коліту і хворобі Крона. Участь в роботі конференції від БДМУ взяли завідувач кафедри хірургії професор Ігор Полянський та доценти кафедри Володимир Андрієць і Сергій Бродовський.

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції в Іспанії

Упродовж 11-13квітня у Мадриді проходила міжнародна конференція, присвячена сучасним методам діагностики та лікування захворювань кишечника.

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції в Австрії

Упродовж 13-14 березня у Відні проходила міжнародна конференція, присвячена сучасним методам діагностики та лікування захворювань кишечнику.