Студенти прочитали школярам лекцію про імунізацію

Студенти 15 групи 5 курсу разом з доцентом кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ляшук Р.П. організували та провели лекцію, присвячену Європейському тижню імунізації в ЗОШ № 1 м.Чернівці.

Були розглянуті питання з історії імунізації, пояснені особливості поствакцинального імунітету, основні правила імунізації населення та відмічена важлива роль імунізації у розвитку колективного імунітету. Після інформативної лекції відбулась жвава дискусія студентів зі школярами.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».