Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Свято Миколая для дітей переселенців зі Сходу

12 грудня у приміщенні Музичної школи № 2 відбулася тепла зустріч, приурочена Дню Св. Миколая.

Спільними зусиллями педагогічного колективу Музичної школи №2 та Наукової бібліотеки Буковинського державного медичного університету були зібрані кошти, на які були придбані подарунки, іграшки та організовано солодкий стіл для дітей з сімей переселенців.

До заходу долучилися волонтерські організації, зокрема «Буковина українському війську», які прийшли з подарунками та візком для хлопчика  з обмеженими фізичними можливостями.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.