Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Свято Миколая для дітей переселенців зі Сходу

12 грудня у приміщенні Музичної школи № 2 відбулася тепла зустріч, приурочена Дню Св. Миколая.

Спільними зусиллями педагогічного колективу Музичної школи №2 та Наукової бібліотеки Буковинського державного медичного університету були зібрані кошти, на які були придбані подарунки, іграшки та організовано солодкий стіл для дітей з сімей переселенців.

До заходу долучилися волонтерські організації, зокрема «Буковина українському війську», які прийшли з подарунками та візком для хлопчика  з обмеженими фізичними можливостями.