Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач БДМУ прочитала лекцію в Університеті Порстмута

29-30 червня Надія Бурейко, викладач кафедри психології та соціології, виступила з лекцією в Університеті Порстмута, Англія.

Виступ був запланований у рамках проекту Центру ім. Жана Моне «ЄС та Східне Сусідство: протиріччя європеїзації та європейської ідентичності». Надія Бурейко представила ситуативний аналіз процесу європеїзації в Україні з урахуванням сучасного геополітичного контексту, запропонувавши новий науковий концепт дослідження проблеми в країнах, розташованих між ЄС та Росією. Під час дискусії з колегами було обговорено, чи є «ідея Європи» для регіону фактором стабілізації чи дестабілізації, як співвідносяться ідентичності, цінності та інтереси (економічні, стратегічні та політичні) і що визначає перспективи європейського вектору розвитку країн сусідства, зокрема України. Особливу увагу було приділено тому, яким чином ідея Європи сприймається населенням у різних регіонах України та яка динаміка спостерігається впродовж останніх років.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.