“Круглий стіл” на кафедрі педіатрії та медичної генетики

Під час проведення круглого столу, присвяченого 70-річчю Буковинського державного медичного університету, студентів ознайомлено з історією кафедри педіатрії та медичної генетики.

У процесі спілкування студентів зацікавили наукові здобутки кафедри.

Багато запитань стосувалися можливостей виконання генетичних досліджень, які були проведені науковцями кафедри. Цікавила студентів і ефективність схем діагностики та лікування, запропонованих та запатентованих співробітниками кафедрами в ході проведених науково-дослідних робіт.

Співробітники кафедри проводять консультативно-лікувальну роботу в базовій лікарні та лікувальних закладах районів області. Майже кожен із співробітників кафедри має другу суміжну спеціалізацію, окрім педіатрії (з дитячої гастроентерології, медичної генетики, дитячої кардіології, функціональної діагностики, дитячої ендокринології, анестезіології), що дозволяє всебічно обстежити пацієнта та, за необхідністю, надати кваліфіковану допомогу.

Під час бесіди виявлено доброзичливе ставлення студентів до колективу кафедри, професіоналізм та гуманність викладачів.

У процесі дискусії зі студентами обговорені перспективи подальшої роботи кафедри педіатрії та медичної генетики, які полягають у підвищенні професійного рівня, педагогічної майстерності та наукової кваліфікації професорсько-викладацького складу, забезпеченні достатнього науково-теоретичного і методичного рівня викладання педіатрії та медичної генетики; використанні у навчальному процесі новітніх інноваційних та інформаційних технологій, інтерактивних методів і засобів навчання; розвитку потенційних здібностей майбутніх дослідників у студентів та підготовці конкурентоспроможних фахівців.

Матеріал підготувала: асистент кафедри педіатрії та медичної генетики Наталія Підвисоцька

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада. ГЕНЕТИКА.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Студенти Буковинського державного медичного університету – Віталій Чобан, Надія Віщак, Наталія Максимчук та Юлія Любеля під керівництвом асистента кафедри педіатрії та медичної генетики Наталії Підвисоцької взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики з міжнародною участю “Генетик-2013”, який відбувся 22-24 квітня на базі Харківського національного медичного університету.

У Чернівцях відкрили новий корпус дитячої лікарні

Бойчук Тарас Миколайович

Справжнім святом для всіх чернівчан стало відкриття нового хірургічного корпусу міської клінічної дитячої лікарні.

Уряд повертає медогляди учнів у школи

Уряд повернув профілактичні медичні огляди учнів у навчальні заклади. Відповідну постанову, якою внесено зміни до пункту 4 Порядку здійснення медичного обстеження учнів загальноосвітніх навчальних закладів, Кабінет Міністрів прийняв 14 січня 2013 року.
Згідно з документом, обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів проводитимуться щороку медичними працівниками у загальноосвітніх навчальних закладах.