Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти і викладачі відзначили 145 річницю з Дня народження Лесі Українки

Леся Українка – одна з найславніших українських поетес, послідовний та енергійний борець за консолідацію українського народу. Всі її твори – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься „Україною”. З’явився цей образ – і цілі маси людей збагнули, що їм є за що боротись і віддавати життя. Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає. Леся Українка. Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високі ідеї, що зветься „Україною”. 25 лютого виповнилося 145 років від дня народження видатної української письменниці. З нагоди цієї дати кафедрою суспільних наук та українознавства 25-26 лютого зі студентами І курсу медичного факультету №1 (3-4 групи), студентами медичного факультету №4 (1-2 групи) та студентами коледжу БДМУ зі спеціальності „Сестринська справа” І, ІІ курсу були проведені круглі столи на теми: „Енциклопедія життя і творчості Лесі Українки” та „Леся Українка – правдива іскра Прометея”, під час яких студенти презентували свої пошукові проекти про життєвий, творчий шлях та жіночу долю Лесі Українки. З доповідями виступили завідувач кафедри, доктор історичних наук Мойсей А.А., ст. викладач Потапова Л.Б., викладачі Андрієць В.І., Никифорук Т.М.

Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Юрію Федьковичу

З нагоди 180-ої річниці Дня народження відомого письменника Юрія Федьковича 8 серпня чернівчани вшановують пам'ять «Буковинського Соловія». У цей день відбулися урочистості та покладання квітів до його пам’ятника.