Студентська Рада БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті багато років поспіль активно працює ланка студентського самоврядування, уособленням якої є Студентська Рада університету.

Метою студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, створення умов для їх самореалізації, формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відчуття відповідальності за результат своєї праці. Робота виконується студентами та для студентів, що дозволяє краще та результативніше організовувати заходи, які сприяють навчальній, культурно-освітній, науковій і творчій діяльності, забезпечують виховання духовності та культури студентів, пробуджують у студентської молоді соціальну свідомість. Цими питаннями й займається комісія соціально-психологічних питань Студентської Ради, робота якої заснована на проведенні благодійних заходів, акцій, флеш-мобів, інформативно-просвітницької роботи серед населення, та спільно з МПЦ надає психологічну допомогу всім, хто цього потребує. Адже медики, як ніхто інший, покликані творити добро та допомагати людям не тільки словом, а й ділом.
Члени комісії та студенти-волонтери спільно з викладачами університету організовують благодійні заходи, які стали вже традиційними - поїздка в с.Залуччя, Снятинського р-ну, в дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку, відвідування геріатричного пансіонату, що знаходдиться у м. Чернівці, благодійні акції до дня онкохворих дітей, відвідування дитячих будинків міста та області, надання адресної допомоги важкохворим.
Ще одним з напрямків роботи комісії є інформативно-просвітницька діяльність, адже легше попередити захворювання, аніж його лікувати. Студенти-волонтери виходять на площі міста з роздатковим матеріалом (брошури, флаєри, пам’ятки), спілкуються з перехожими, надаючи їм докладну інформацію про перші симптоми, методи лікування та профілактику тих чи інших захворювань.
Традиційними для студентів БДМУ стали акції «Здай кров – врятуй життя», «Серце до Серця», «Хто, як не ти?», « Полювання на посмішку», «Світ очима дітей».

Відбулася зустріч із Заступником Посла Австрії

У Буковинському державному медичному університеті, у межах відзначення його 70-ліття, відбулася зустріч ректора Тараса Бойчука та Першого секретаря, Заступника Посла Австрійської Республіки в Україні Йоганнеса Айгнера.

Під час візиту обговорювалося питання про перспективи співпраці між БДМУ та університетами Австрії.

Викладачі БДМУ відвідали Самбірський державний медичний коледж

У березні-квітні 2014 року в вищому навчальному комунальному закладі Львівської обласної ради “Самбірський медичний коледж” (державному медичному навчальному закладі) двічі побували представники Буковинського державного медичного університету: професор кафедри патоморфології Ігор Олійник і доцент кафедри хірургії та урології Володимир Рева.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.