Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».

Студенти БДМУ гідно представили свій навчальний заклад: Диплом ІІ ступеня здобула студентка ІІ курсу Рудницька Любов, а Диплом ІІІ ступеня – Гузій Олег, студент ІІІ курсу. Також сертифікати учасників отримали студентка ІІ курсу Мірінюк Ірина та студент V курсу Куфтяк Василь.

Майже всі вищі медичні навчальні заклади взяли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу. Конкурсна комісія заслухала 27 доповідей з актуальних проблем у галузі теоретичної медицини і відзначила їх високий рівень. Студенти підготували якісні мультимедійні презентації з використанням 3D технологій. Доповіді викликали жваве обговорення та дискусії.

У вільний час учасники конференції ознайомилися з лабораторіями і навчальною базою ЗДМУ, побували на екскурсії містом, відвідали Хортицю.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

Відбувся конкурс “Кращий студент року-2014”

28 листопада в палаці “Академічний” відбувся міський конкурс “Кращий студент року – 2014”.

Відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача