Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».

Студенти БДМУ гідно представили свій навчальний заклад: Диплом ІІ ступеня здобула студентка ІІ курсу Рудницька Любов, а Диплом ІІІ ступеня – Гузій Олег, студент ІІІ курсу. Також сертифікати учасників отримали студентка ІІ курсу Мірінюк Ірина та студент V курсу Куфтяк Василь.

Майже всі вищі медичні навчальні заклади взяли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу. Конкурсна комісія заслухала 27 доповідей з актуальних проблем у галузі теоретичної медицини і відзначила їх високий рівень. Студенти підготували якісні мультимедійні презентації з використанням 3D технологій. Доповіді викликали жваве обговорення та дискусії.

У вільний час учасники конференції ознайомилися з лабораторіями і навчальною базою ЗДМУ, побували на екскурсії містом, відвідали Хортицю.