Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».

Студенти БДМУ гідно представили свій навчальний заклад: Диплом ІІ ступеня здобула студентка ІІ курсу Рудницька Любов, а Диплом ІІІ ступеня – Гузій Олег, студент ІІІ курсу. Також сертифікати учасників отримали студентка ІІ курсу Мірінюк Ірина та студент V курсу Куфтяк Василь.

Майже всі вищі медичні навчальні заклади взяли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу. Конкурсна комісія заслухала 27 доповідей з актуальних проблем у галузі теоретичної медицини і відзначила їх високий рівень. Студенти підготували якісні мультимедійні презентації з використанням 3D технологій. Доповіді викликали жваве обговорення та дискусії.

У вільний час учасники конференції ознайомилися з лабораторіями і навчальною базою ЗДМУ, побували на екскурсії містом, відвідали Хортицю.

Більше новин БДМУ: 

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

Відбувся конкурс “Кращий студент року-2014”

28 листопада в палаці “Академічний” відбувся міський конкурс “Кращий студент року – 2014”.

Відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача

Відповідно до плану роботи Школи молодого викладача 27 березня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Догляд за хворими (практика)»