Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Подаруй дитині книгу

Подаруй дитині книгу

Упродовж 2-8 квітня в Буковинському державному медичному університеті проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”. Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

“Кожен бажаючий може долучитися до акції, і зробити свій внесок у добру справу. Книги для діток можна залишати в адміністративному корпусі БДМУ (пл. Театральна, 2, ІІ поверх) та в навчальному корпусі по вул. Богомольця, 2. Підсумок акції відбудеться 8 квітня, після чого всі зібрані книги будуть передані вихованцям дитячих будинків,” – розповідає професор кафедри психології і соціології БДМУ Алла Борисюк, Голова організаційного комітету акції.

Отож, шановні колеги, просимо відгукнутись, адже робити добро просто та приємно. Долучаймося.

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

День фізичної культури та спорту України

День фізичної культури

 
8 вересня 2012 року в Україні традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Не залишилися осторонь від святкувань і спортсмени Буковинського державного медичного університету. 7-8 вересня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики, в яких змагалися команди медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.
 

Здійснюючи дитячу мрію...

Продовжуючи гарну святкову традицію студенти медичного факультету №1 разом із викладачами кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету привітали святом Миколая та наступаючими новорічними та Різдвяними святами вихованців Чернівецької дошкільної установи №36 з вадами опорно-рухового апарату.