Вчена рада БДМУ

Вчена рада БДМУ
22 лютого відбулося засідання Вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», яке традиційно розпочав ректор – Тарас Миколайович Бойчук з вручення вітальних адрес ювілярам та дипломів кандидатам наук, переможцям наукових форумів.
 
Про підсумки лікувальної роботи клінічних кафедр університету за 2017 рік та заходи щодо її покращання у 2018 році доповів проректор з лікувальної роботи професор Іфтодій Андрій Григорович.
 
У засіданні взяли участь директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації – професор Оксана Анатоліївна Андрієць та Головні лікарі обласних лікувальних установ.
 
Під час засідання також відбулося подання до вченого звання «професор» й обрано за конкурсом на посаду завідувача кафедри травматології та ортопедії й доцентів кафедр.
 
Про хід впровадження нових методів діагностики та лікування в практику охорони здоров’я доповів доцент Акентьєв Сергій Олександрович.
 
Головний бухгалтер університету Остафійчук Алла Володимирівна доповіла про фінансову діяльність університету за 2017 рік.
 
Членами вченої ради розглянуто та затверджено матеріали наукової та Центральної методичної комісій, а також затверджено Кошторис студентської ради БДМУ на 2018 рік.