Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

23-24 березня 2017 року у Запорізькому державному медичному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 н. р. у галузі “Теоретична медицина”.

На конкурс прибуло 24 студенти з різних Вишів України, як медичних, так й класичних університетів. Всі учасники були розподілені на три секції: морфологічні, фізіологічні та фізико-хімічні науки.

ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” представляли студентка IV курсу медичного факультету № 2 Жиряда Наталія, студентка ІІІ курсу медичного факультету № 2 Хмара Анастасія.

Анастасія Хмара за студентську наукову роботу “Перинатальні особливості кровопостачання панкреатодуоденального комплексу” (наукові керівники – професор О.М. Слободян, доцент І.С. Кашперук-Карпюк) нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Галерея зображень:

Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека».

Студентка БДМУ нагороджена дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Упродовж 15-17 березня 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Екологія та екологічна безпека».

Студентка БДМУ отримала Диплом на конкурсі студентських наукових робіт

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 р.