Студенти БДМУ стажуватимуться в Німеччині

Студенти БДМУ стажуватимуться в Німеччині
27 березня з офіційним візитом у БДМУ перебувала делегація з Університету м. Любек (Німеччина).
 
Відбулася зустріч професора Тараса Бойчука, ректора БДМУ з др. Карлом-Фрідріхом Клотцом, завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії, головою комісії по наданню вчених ступенів (секція медицини) в Університеті м. Любек та др. Григорієм Лапшиним, хірургом Університетської клініки м. Любек. Під час зустрічі були обговорені питання продовження академічних обмінів між університетами та подальший розвиток співпраці.
 
До слова, угоду між БДМУ та Медичним університетом м. Любек було підписано у 2005 році, а з 2006 року розпочато академічний обмін студентами між навчальними закладами. Зауважимо, що університет м. Любек в Україні співпрацює тільки з нашим університетом.
 
Під час візиту офіційної делегації з Німеччини пройшов відбір студентів БДМУ для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек.
 
За результатами співбесіди з 8 претендентів будуть обрані 4 студенти, які цього літа стажуватимуться в Німеччині. Відбір претендентів на участь у програмі обміну здійснюється за критеріями професійних здібностей, вільного володіння німецькою мовою та активної участі у житті університету. Результати відбору будуть відомі трохи згодом.
 
Професор Карл-Фрідріх Клотц, координатор стажування зазначив, що всі претенденти повністю відповідають заявленим критеріям і кожен достойний стати учасником програми стажування.
Середа, 28 березня 2018