Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти організували свято для юних пацієнтів ендокринологічного відділення дитячої лікарні

У День Святого Миколая співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами 18 групи 4 курсу (куратор – доцент Лариса Павлович ), 22 групи 4 курсу (куратор – доцент Наталія Каспрук), 42 групи 4 курсу (куратор – доцент Олена Оленович) та студентами 46 групи 6 курсу, у рамках благодійної акції, відвідали Обласну дитячу клінічну лікарню.
Пацієнти отримали від студентів подарунки. Майбутні лікарі радо вітали дітей зі святом, дарували своє тепло та увагу.