Студенти БДМУ інформували чернівчан про профілактику артриту

Всесвітній день боротьби з артритом відзначається з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно 12 жовтня. Метою заходу є привернення уваги щодо факторів ризику хвороби, причин інвалідизації та інформованості громадськості до проблем ревматологічних захворювань, підвищення мотивації людей до зміцнення здоров'я.

Студенти медичного факультету № 2 Буковинського державного медичного університету спільно з головним куратором Яною Телекі не залишились осторонь захворювання, яке займає високі позиції у рейтингу формування інвалідності та провели соціально-просвітницьку акцію «Рухайся вільно 2018», до якої долучались як діти, так і люди поважного віку.

Для попередження захворювання одним із найважливіших пунктів профілактики є фізична активність, якою студенти-медики і привернули увагу чернівчан, провівши на площі міста зарядку, яку охоче виконували міщани.

Також на підтримку дітей ревматологічного відділення, перехожі мали змогу на «долоньці здоров’я» написати декілька побажань маленьким заручникам хвороби, який дітки отримають у подарунок від небайдужих студентів БДМУ.
Галерея зображень:
Студенти БДМУ інформували чернівчан про профілактику артриту

Викладачі БДМУ взяли участь в BukScienceDays.Spring-2017

19 травня 2017 року в рамках святкування Дня науки в Україні у Чернівцях пройшов загальноміський фестиваль-виставка "BukScienceDays.Spring-2017".

Засідання "Школи лідерів" БДМУ у Чернівецькій обласній раді

Чергове засідання «Школи лідерів» Буковинського державного медичного університету відбулося у стінах Чернівецької обласної ради.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).

Студенти-стоматологи провели благодійну акцію “Подаруй дітям усмішку”

16 квітня, напередодні найсвітлішого весняного свята, студенти 3 групи IV курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету зі своїм куратором асистентом кафедри терапевтичної стоматології Олесею Іваніцькою відвідали Чернівецький спеціальний дошкільний навчальний заклад № 37 для дітей з вадами мови, що знаходиться по вул. Гаврилюка,11.