Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

Усього в олімпіаді взяли участь 23 учасники з різних медичних вузів України. Буковинський державний медичний університет гідно представили студентки 5 курсу медичного факультету № 2 Лудчак Наталія (22 група) та Юрійчук Роксолана (24 група).

За результатами олімпіади Лудчак Наталія зайняла почесне ІІІ місце.

Олімпіада проходила у 3 тури, юним імунологам було надано 100 тестів для розв’язання, 5 клінічних задач та усна співбесіда із журі. Склад журі представили незалежні експерти з різних медичних навчальних закладів України, у тому числі, з Буковинського держаного медичного університету (доцент Коваль Г.Д.) на чолі з д.мед.н., професором кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО ім. П.Л.Шупика Літусом В. І.

Під час олімпіади студентам прочитав лекцію видатний вчений, один з фундаторів клінічної імунології в Україні, професор Дранник Г. М., який подарував призерам свій підручник з клінічної імунології та алергології. Окрім наукової, відбувалася й культурна програма: екскурсії містом та кафедрами медичного університету, відвідування театру.

Щиро вітаємо переможницю та бажаємо успіхів і натхнення у майбутніх досягненнях!