Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

Усього в олімпіаді взяли участь 23 учасники з різних медичних вузів України. Буковинський державний медичний університет гідно представили студентки 5 курсу медичного факультету № 2 Лудчак Наталія (22 група) та Юрійчук Роксолана (24 група).

За результатами олімпіади Лудчак Наталія зайняла почесне ІІІ місце.

Олімпіада проходила у 3 тури, юним імунологам було надано 100 тестів для розв’язання, 5 клінічних задач та усна співбесіда із журі. Склад журі представили незалежні експерти з різних медичних навчальних закладів України, у тому числі, з Буковинського держаного медичного університету (доцент Коваль Г.Д.) на чолі з д.мед.н., професором кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО ім. П.Л.Шупика Літусом В. І.

Під час олімпіади студентам прочитав лекцію видатний вчений, один з фундаторів клінічної імунології в Україні, професор Дранник Г. М., який подарував призерам свій підручник з клінічної імунології та алергології. Окрім наукової, відбувалася й культурна програма: екскурсії містом та кафедрами медичного університету, відвідування театру.

Щиро вітаємо переможницю та бажаємо успіхів і натхнення у майбутніх досягненнях!

Товариства молодих науковців БДМУ: з минулого в сьогодення

29 жовтня у Буковинському державному медичному університеті відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства, приурочене 70-літньому ювілею навчального закладу та з нагоди Всесвітнього дня науки.

У БДМУ відбувся круглий стіл «Сучасні концепції здорового способу життя»

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я 11 лютого відбувся круглий стіл для клінічних ординаторів на тему: «Сучасні концепції здорового способу життя».

У БДМУ відбулася 96-а підсумкова наукова конференція

16, 18, 23 лютого 2015 року проходила 96 – а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.

У БДМУ відбулася презентація першого номеру міжнародного наукового журналу "Актуальні питання суспільних наук та історії медицини"

Буковинський державний медичний університет заснував міжнародний науковий журнал «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини» (свідоцтво про держ. реєстрацію No 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896 ). Ініціатором виступила кафедра суспільних наук та українознавства.