Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Шевченко у житті та творчості родини Івасюків

6 березня з нагоди Дня народження композитора і поета, основоположника української естрадної музики В. Івасюка

та  у переддень відзначення народження Т. Г. Шевченка викладачем Павлюк О. І. було проведено відкритий семінар «Кобзар у житті та творчості родини Івасюків». На захід була запрошена науковий співробітник музею Володимира Івасюка у Чернівцях, поетеса, автор численних збірок поезій та дитячих віршів Олена Логінова.

Пані Олена ознайомила студентів БДМУ з раритетними речами, які родина Івасюків збирала впродовж багатьох років: від газетних і журнальних публікацій Михайла Григоровича – до відзнаки Шевченківського лауреата Володимира Івасюка, та розповіла про те, як Кобзар увійшов у творчий світ Івасюків.