Студенти взяли участь у стоматологічному конгресі

З 29 липня по 1 серпня у Львові відбувся ІІІ Стоматологічний конгрес Україна-Грузія, ініційоване Асоціацією студентів стоматологів України спільно з Товариством лікарів-стоматологів Грузії.

Студенти і лікарі-інтерни БДМУ ( Житар О., Жабюк Т., Пальчікова Я., Басіста А.) мали нагоду побувати на цій ключовій події - відвідати лекції, майстер-класи, взяти участь у насиченій культурній програмі. Найкращі лектори України та Грузії торкалися актуальних питань ендодонтії, ортопедії, ортодонтії, імплантології, наголошували на міждисциплінарному підході у веденні пацієнтів. Окрема лекція була присвячена особливостям маркетингу. Учасники конгресу мали можливість відвідати майстер-класи: "Фронтальна реставрація. Елегантна простота"; "Професійна гігієна порожнини рота (базовий курс)"; "Протокол та особливості роботи системою SybronEndo. Новий підхід до ендодонтичного лікування".

Буковинські вчені на ІІ Прикарпатському форумі хірургів

24 жовтня у м. Яремче Івано-Франківської області  відбувся ІІ Прикарпатський форум хірургів, який зібрав понад 200 делегатів з усієї України.

Студенти взяли участь у міжнародному білатеральному обміні

У період з 25 по 31 травня у рамках програми академічних білатеральних обмінів між Буковинським державним медичним університетом