Студенти взяли участь у міжнародному білатеральному обміні

У період з 25 по 31 травня у рамках програми академічних білатеральних обмінів між Буковинським державним медичним університетом

та Університетом медицини і фармації ім. Ніколає Тестеміцану(м. Кишинів, Республіка Молдова) 10 студентів з БДМУ відвідали практичні заняття, лекції та взяли активну участь у майстер-класах у партнерському університеті, ознайомились з колоритним побутом столиці Молдови. За тиждень студенти відвідали семінарські заняття, сучасний симуляційний центр “CUSIM” та побували на екскурсіях у мальовничих куточках Молдови. Під час офіційної зустрічі ректора Університету медицини і фармації ім. Ніколає Тестеміцану, проф. Іона Абабії та студентів БДМУ були обговорені питання студентських обмінів для професійного самовдосконалення, покращення надання медичної допомоги та перспективи розвитку молодих науковців. Ректор розповів про славні традиції молдавського університету та побажав студентам подальших успіхів.

У заключний день стажування студентам були вручені сертифікати учасників обміну.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Відбувся Медико-фармацевтичний конгрес BIMCO

З 8 по 10 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».