Студенти провели благодійну акцію «Подаруй дітям радість»

Воскресіння Христове є одним з найбільших свят у християнському світі.

Пасха – свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме у такі дні серця людей найбільш відкриті для добрих вчинків. Студенти та куратори медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету з нагоди Великодня провели благодійну акцію в Обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Чернівці.

Метою акції було донести дітям особливу підтримку, радість весни і Великодніх свят. Студенти щиро спілкувалися з дітьми, а також презентували їм чудові подарунки.

Playback театр «Луна» виступив для викладачів і студентів БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті вже традиційними стали виступи студентського театру playback «Луна» МПЦ БДМУ.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».