Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти-стоматологи побували на екскурсії в музеї БДМУ

Під час заходу
Студенти стоматологічного факультету відвідали Історико-медичний музей БДМУ, де співробітники ознайомили їх з експозиціями, присвяченим становленню університету та розвитку медицини краю.

Музей відвідали студенти 3 групи І курсу, (куратор – Заволович А. Й.), студенти 3 групи ІІІ курсу (куратор – Остафійчук М.О.); 2 групи та 3 групи ІІ курсу (куратори відповідно – Солтис О.М. та Ватаманюк Н.В.).

Під час візиту студенти дізналися про історію заснування університету і видатних особистостей, які в різний час сприяли його розбудові. Із захопленням першокурсники слухали історії про цікаві сторінки студентського життя видатних випускників.

Похід до музею став для кожного не лише гарною нагодою торкнутися культурної пам’яті й відчути причетність до історії університету, але й подарував незабутні враження від захоплюючих історій з минулого і сьогодення.

Понеділок, 19 березня 2018