Місяць незламної боротьби

Місяць незламної боротьби

2022 рік. 24 лютого. 04:00. Зазвичай в цей час ми спимо. Але ми прокинулися. Прокинулися від свисту ракет, гуркоту вибухів та пекла пожеж у наших домівках. Прокинулися, аби із жахом і болем дізнатися, що в наші домівки прийшла війна, яку розпочала російська федерація, – віроломно, підступно, жорстоко. Прокинулися, бо зрозуміли, що маємо боротися за своє життя.

2022 рік. 24 березня. 04:00. Зазвичай з цей час ми не лягаємо спати. Через звуки повітряної тривоги. Через авіаційні та артилерійські удари по наших будинках. Через вбивче сяяння фосфорних бомб. Через обстріли гуманітарних коридорів. Біль залишився – біль за сотнями вбитих і закатованих. Але жаху більше нема. БО МИ ПРОКИНУЛИСЯ. МИ СИЛЬНІ. МИ – ПОБОРЕМО.

За цей місяць наша країна зробила те, чого не могла добитися від світової спільноти роками. Ми разом розбудили приспаний світ, змусили його розплющити очі. Росте розуміння того, яким невичерпним джерелом зла може бути держава-терорист, яка пробує залякати всіх навколо.

Водночас світ починає відчувати, якою унікальною є Україна, її народ – у прагненні миру, у відданості цивілізаційним принципам і цінностям, у ставленні до людей.

Джерело https://t.me/verkhovnaradaukrainy

І дуже важливо, що кожен українець докладає зусиль до нашої перемоги. Кожен на своєму місці та в силу своїх можливостей робить все задля підтримки рідної землі. Від імені ректорату щиро дякуємо всім студентам та викладачам, які допомагають, волонтерять, передають необхідні речі з-за кордону, домовляються про поставки ліків з іноземними колегами, консультують, працюють у Гуманітарному штабі університету, приймають переселенців, доглядають за дітками, плетуть маскувальні сітки та костюми, працюють, вчаться…

Кожен з нас по одній цеглині «доброї справи» будує міцний фундамент перемоги, а в майбутньому – процвітання нашої України.

Все буде Україна!