Між медичними університетами Чернівців та Запоріжжя вперше відбудеться академічний обмін студентами

Між медичними університетами Чернівців та Запоріжжя вперше відбудеться академічний обмін студентами

Академічна мобільність – це не тільки про поїздки в університети Європи. Вперше завдяки «Програмі університетських обмінів SAM Україна» 12 студентів ІІ курсу Буковинського державного медичного університету будуть місяць навчатися у Запорізькому державному медичному університеті, водночас, 12 запорізьких студентів упродовж цього ж часу навчатимуться у нас.

Унікальний грант на обмін студентами двома українськими закладами вищої освіти надає House of Europe («Дім Європи») – програма, що координує різні проєкти та гранти в Україні і фінансується Європейським Союзом та British Council in Ukraine.

Експерти, оцінюючи заявки від закладів освіти, обрали БДМУ та ЗДМУ як університети, що вже мають спільний досвід роботи у програмах Erasmus+.

Ми прагнемо об’єднати регіони України, тому заохочуємо обмін між навчальними закладами на відстані понад 200 км один від одного. Ми повністю фінансуємо обмін: компенсуємо адміністративні витрати вашого навчального закладу, надамо студентську стипендію, оплатимо проживання в гуртожитку і проїзд студентів. Ця програма для поступу студентів, – зазначають у House of Europe.

Участь у програмі 2020-2021 навчального року зможуть брати студенти 2-го курсу Буковинського державного медичного університету (спеціальність «Медицина», медичні факультети №1 та №2). Мобільність студентів запланована на березень-квітень 2021 року, тривалість мобільності – 4 тижня, впродовж яких студенти БДМУ навчатимуться у Запорізькому державному медичному університеті.